WYKWINTNA KUCHNIA Z BIESIADNEGO NIEGOWA

NASZA KUCHNIA

Przygotowanie posiłków jest jedną z tych czynności, którą z zyskiem dla swojego czasu i sił można powierzyć specjalistom. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa każdy rodzaj pożywienia – od kanapek, sałatek przez obiady, dania okolicznościowe aż po ciasta i torty.

PRZYJĘCIA W DOMU

Skosztujcie Państwo wykwintnej kuchni z Biesiadnego Niegowa i poczuj się u siebie jak na królewskim przyjęciu. Oszczędzony czas i wysiłek przeznaczcie Państwo dla swoich gości. Sprawdzone, doskonałe menu uświetni Państwa przyjęcie i zapewni niezapomniane wrażenia na długi czas.

DOSTAWA

Dbamy o to, aby zamówiony catering otrzymali Państwo w doskonałym stanie i na czas. Stosujemy odpowiednio dobrane opakowania i do minimum skracamy czas pakowania i przewożenia. Możliwy jest też oczywiście odbiór u nas na miejscu. Dostarczamy catering w promieniu 20 km od naszej siedziby.

DOBRY CATERING TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

O tym, że rośnie grono naszych stałych odbiorców decyduje kilka czynników:

Dobry catering to:
świeże składniki
dobre przepisy
umiejętne przygotowanie
szybkie pakowanie i przewożenie
dobra relacja jakości do ceny

Właśnie dlatego, że konsekwentnie pilnujemy i ulepszamy te punkty, nasz catering cieszy się coraz większą popularnością. Zapraszamy Państwa do przekonania się o tym osobiście!

ZADZWOŃ: TEL 888 888 888