Ekskluzywne przyjęcia okolicznościowe w Biesiadnym Niegowie

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

W życiu nadchodzą różne momenty, które chcemy uświetnić wspaniałym przyjęciem. Chrzciny, urodziny, zaręczyny, pierwsza komunia czy po prostu przyjęcie koleżeńskie. Jeśli chcesz, aby twoi goście poczuli się wyjątkowo – zaproś ich do Biesiadnego Niegowa!

PRZYJĘCIA WESELNE

Przeżyj magiczne chwile w dniu swojego ślubu i wesela organizując przyjęcie weselne w Biesiadnym Niegowie. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, pyszną kuchnię i długo pozostające u gości wrażenie bardzo udanego wesela. Ten jedyny dzień w życiu warto spędzić u nas!

BALE

Wyjątkowe dni w roku zapewniają niezbędne oderwanie się od codzienności. Zapraszamy na nasze bale (sylwestrowy, karnawałowe) – profesjonalna obsługa i nasza słynna kuchnia pomogą Państwu odprężyć się, przeżyć wspaniały czas i nabrać nowych sił do pracy i obowiązków.

PASJA I DOŚWIADCZENIE

O udanym przyjęciu decyduje wiele czynników, często takich, do których na początku nie przykłada się wagi.

Obok oczywistych rzeczy takich jak poziom szefa kuchni, warunki lokalowe (klimatyzacja, oświetlenie, nagłośnienie) bardzo ważna jest też np. doświadczona obsługa i coś, co można nazwać atmosferą przyjęcia.

Tysiące zadowolonych gości, którzy rekomendują nasz lokal potwierdzają, że udaje nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik.
Jesteśmy przekonani, że również w Państwa wypadku wystarczy jeden kontakt, aby już za każdym następnym razem do nas wracać.